Забава МАГАЗИН

Откако случајно ја открија дека има неверојатен глас, Елен ѝ додели 10 илјади фунти

Шарлот Авбери, интернет сензација, гостуваше во емисијата на Елен Деџенерис. За време на гостувањето таа ја испеа песната на Леди Гага Shallow, поради која и ја стекна светската популарност.

За време на гостувањето таа, исто така, објаснила дека одела на состанок со пријателка кога во лондонското метро ја застанал комичарот Кевин Фрешватер, кој ја замолил да го доврши текстот од песната. Од тој момент, видеото е погледнато 60 милиони пати, на инстаграм ја следат 400 илјади личности, меѓу кои и Ариана Гранде.

Шарлот открила дека пее од својата 15 година, воглавном на свадби. Елен ја изненадила со годишна пропусница за метрото и со 10 илјади фунти.

Поврзани вести

Оваа девојка ја испеа „Shallow“ и за неколку дена стана хит

Елена Даскалова

Синот на Бритни Спирс откри семејни тајни преку лајв-стрим

Какви грешки може да направи секој хороскопскиот знак во наредните 30 денови?

user2

Сиа : Трпам хронични болки и животот ми е многу тежок

user2

Пред поротниците биле прикажани голи фотографии од Вајнштајн

Оваа храна го намалува машкото либидо

user2