Забава МАГАЗИН

Оваа девојка ја испеа „Shallow“ и за неколку дена стана хит

Британецот Кевин Фрешвотер снимал видео како запира луѓе по улица, почнува да пее, а луѓето треба да ја довршат песната.

Некои го одбиле, некои запеале заедно со него, но тогаш ја сретнал 30-годишната Шарлот Обери, која заедно со него ја испеа „Shallow“, можеби најголемиот хит од минатата година, од филмот „Ѕвездата е родена“.

Видеото на сите платформи каде е објавено веќе има над 20 милиони прегледи, а најчестите коментари се дека треба оваа девојка да направи светска кариера. Таа засега пее само на приватни забави, но нејзините бликски се надеваат дека после ова видео конечно ќе го искористи својот талент во вистински правец.

Поврзани вести

Фронтменот на Рамштајн уште е во болница, но не поради коронавирус

Исчестете го тепихот со оцет и сода

Жените родени во овие хороскопски знаци имаат неверојатна харизма

Елена Даскалова

Анџелина Џоли не сака да биде во пријателски односи со Бред Пит

Ѕвездата на „Big Ben Theory“ со луда забава го прослави својот роденден на два континенти

Објавена досега невидена фотографија од војвотката Меган Маркл