Забава МАГАЗИН

Пинк ја исече косата: Еве зошто го направи тоа (ФОТО)

Пејачката Пинк направи општ хаос на социјалните мрежи откако ја исече целата коса, ја собра во раце и ја пушти да си оди.

Новиот изглед веднаш го презентираше пред своите обожаватели. На ова, актерката Селма Блер изјави дека на некој начин, тие две сега се како близначки.

„Те пуштам“, ѝ порача Пинк на својата коса и ја покажа новата сосема кратка фризура. Иако шокираше со ваквиот потег, всушност, Пинк наиде на голем број одобрувања кај своите колеги, пријатели и обожаватели низ светот.

View this post on Instagram

Letting Go

A post shared by P!NK (@pink) on

Поврзани вести

Пејачката Дафи откри потресни детали од нејзиното минато

Елена Даскалова

Уапсена иранската Анџелина Џоли

user2

5 златни правила за здрава и правилна исхрана

Елена Даскалова

Бандерас искрено прозборе за поранешната сопруга

user2

Кејти Холмс позираше во мини-топ и ги покажа стриите

Познатиот актер ќе добие награда за животно дело