Забава МАГАЗИН

Пинк под дејство на алкохол ја потстрижи косата

Дека на никому не му е лесно за време на пандемијата од коронавирусот, на својот Инстаграм потврди и познатата пејачка Пинк.

Во видеото кое го сподели во живо со своите следачи, ја прикажа својата нова фризура која ја направила сама, во алкохолизирана состојба, а признала дека за време на изолацијата пиењето го претворила во спорт.

„Кога пијам, ми доаѓаат одлични идеи. Така синоќа ми падна на памет дека сама би можела да се исшишам“, рекла Пинк, а потоа ја покажала својата нова фризура која морала да ја прекрие со капа, бидејќи резултатот е токму таков каков што очекувавте.

View this post on Instagram

Quarantine diaries

A post shared by P!NK (@pink) on

На некои делови воопшто нема коса, додека на други има густи прамено, но се чини дека добро се носи со тоа бидејќи де пошегувала дека мисли дека изгледа „многу добро“.

Поврзани вести

Вереницата на Бруклин Бекам ја нарекуваат „холивудска злобница“

Stefanija Kuzmanovska

Необични секси-соништа и што тие значат?

user2

Славната пејачка со фотографија го претстави новото момче

Синди Крафорд ја негира врската меѓу Каја и Пит Дејвидсон

Бојата за коса мора да биде во склад со тонот на кожата

Елена Даскалова

Инфлуенсерка ги убедила фановите дека е на Бали, а вусшност била во ИКЕА

Кристина Денесовска