Забава МАГАЗИН

Позната американска актерка се удавила пред синот

Пејачката и актерка Наја Ривера (33) се удави пред својот четиригодишен син, јавуваат американските медиуми.

Таа изнајмила брод за езерото Пира во националниот парк во близина на Лос Анџелес, а потоа не е видена, а нејзиниот син им рекол на спасувачите:

– Мама отиде на пливање и не се врати.

Наја беше најпозната по улогата во серијалот „Glee“, а глумеше и во Beach Guardians и The Prince of Bel Air.
Нејзината последна фотографија, објавена вчера на нејзиниот профил на Инстаграм, е направена, најверојатно веднаш до езерото додека го гушкала синот, а актерката го ставила описот „Само ние двајца“.

 

View this post on Instagram

just the two of us

A post shared by Naya Rivera (@nayarivera) on

Поврзани вести

Едноставна јога вежба против мигрена (ВИДЕО)

user2

Кармен Електра се отвори за врската со Родман

Stefanija Kuzmanovska

Принцот Чарлс може да излезе од самоизолација

Музички ѕвезди кои пееле на свадби

Елен Деџенерис во шоуто се збогуваше од Коби Брајант

Фритата мафини со јајца идеални за појадок

Елена Даскалова