Забава МАГАЗИН

Разголена фотосесија на Наоми Кемпбел во подземната железница на Њујорк

Супермоделката Наоми Кемпбел на својот Инстаграм-профил објави неколку фотографии на коишто е потполно гола. Тие се снимени во подземната железница во Њујорк.

Како сама напиша, се работи за необјавени фотографи кои направила за модната куќа „Валентино“. На сликите, телото ѝ е покриено само со чантите на брендот.

Многумина од следачите се сложија дека манекенката и на прагот од своjaта шеста деценија, изгледа одлично.

 

Поврзани вести

Куварот на Новак Ѓоковиќ открива што јаде најдобриот светски тенисер

Александар Петровски

Пласидо Доминго доби овации на концертот во миланската Скала

Кристина Денесовска

Кејт Мидлтон е виновна за бегството на Меган и Хари?

Влатко Зорба

Благодарение на Камила, принцот Чарлс стана омилен член на кралското семејство

Кристина Денесовска

Никол воодушеви со нова фотографија од теретана

Елена Даскалова

Ред Сафари, нов сингл на Кирил Џајковски, дел од саундтракот за филмот „Врба“ (ВИДЕО)

Maja_Serafimova