Забава МАГАЗИН

Речиси гола: Ново провокативно издание на Карлеуша кое го запали Инстаграм (видео)

Јелена Карлеуша (41) ги почести своите фанови со ново, никогаш попровокатино видео од базенот на нејзината нова вила, каде се прават последните подготовки пред преселбата на семејството Карлеуша-Тошиќ.

Имено, Јелена носела минијатурен костим за капење изработен од црн латекс, ставила големи црни очила и високи потпетици, а потоа позирала на скалите пред камерата.

Влажна и стегната, Јелена потоа влегла во базенот, каде продолжила да позира провокативно и да флертува со камерата.

Видеото е прегледано повеќе од 60.000 пати во многу краток временски период, а и овој пат, Карлеуша не оставила никого рамнодушен, барем ако ги прочитате коментарите од нејзините фанови.

View this post on Instagram

👅

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Поврзани вести

ЈАРЕЦ: Годишен хороскоп за 2020 година

Елена Даскалова

Наметката на Супермен продадена за рекордни 190.000 долари

Кристина Денесовска

Колку време Рамштајн ја подготвуваат сцената за концерт? (ВИДЕО)

Меѓународен ден на кафето: Факти што треба да ги знаете за вашиот омилен пијалак

user2

Мис Шпанија теши фудбалер на Лацио (ФОТО)

Влатко Зорба

Памела Андерсон во провокативно издание (ФОТО)