Забава МАГАЗИН

Рис Витерспун го прослави роденденот во изолација

Познатата актерка наполни 44 години, но поради пандемијата и мерките за изолација, мораше да го прослави роденденот согласно препораките.

Холивудската миленичка Рис Витерспун прослави во семејството, а тие заедно местеа сложувалки со кучиња. Ден претходно, актерката објави фотографија од синот и кучето и напиша „Барем имаме куче“.

Таа апелираше сите да останат дома и да се заштитат во време кога во светот е прогласена пандемија на коронавирусот.

Поврзани вести

Најљубоморните хороскопски знаци меѓу мажите

Кристина Денесовска

„Медена земја“ се бори за Оскар во две категории

Елена Даскалова

Меган си најде помладо момче: Доста ѝ е од сопругот и бракот!

Stefanija Kuzmanovska

Вечера со Ежени Бушар – 85.000 долари

Коронавирус: Симптоми, превенција, важни информации

Елена Даскалова

Одличен рецепт за најпопуларните американски колачиња

Елена Даскалова