Забава МАГАЗИН

Серена Вилијамс се сонча на Малдивите (ФОТО)

Серена Вилијамс е на одмор на Малдивите и сето тоа го споделува со своите следбеници на Инстаграм.

Она што сите можат да го забележат се нејзините совршено дефинирани мускули. Серена е сместена на приватен остров, во луксузен ресорт отворен во јули годинава.

Таа е на семеен одмор со сопругот Алексис и нивната ќерка Алексис Олимпија.

Поврзани вести

Најголемите тајни на холивудските легенди

Елена Даскалова

Како да го чувате лебот за тој да не се исуши или мувлоса?

Елена Даскалова

Кејт Мос прошета неколку трендови во едно издание (ФОТО)

Stefanija Kuzmanovska

Ратајковски ги објави голите фотографии кои настанале во ноќта кога фотографот наводно сексуално ја злоставувал (ФОТО)

Александар Петровски

Зошто пакувањето чипс никогаш не е полно до крај?

Елена Даскалова

Ја продава невиноста за 100.000 фунти, уморна е од чекањето на принцот на бел коњ

Влатко Зорба