Забава МАГАЗИН

Северина за Бадник и Божик со семејството на сопругот (ФОТО)

Северина Којиќ објави фотграфија со свекорот и свекрвата, за време на божикните празници.

Таа, иако е католик, ги почитува и православните обичаи кои ги негува семејството на сопругот Игор. На Инстаграм објави фотографија со пејачот Драган Којик Кеба и со неговата жена Оља.

„Оља и Драган, најдобрите свекрва и свекот на светот, денес нè однесоа на ручек. Мое семејство во свет на неизвесност, љубов и поддршка. Добро е што ги имам“, истакна пејачката.

Поврзани вести

Кралското семејство ги демантираше гласините за повлекувањето на кралицата

Пејачката Дафи откри потресни детали од нејзиното минато

Елена Даскалова

Ким Кардашијан докажа дека не ги изгладнува своите деца (ВИДЕО)

Елена Даскалова

Како Дизни го предвиде вирусот?

Со музика во автомобил против стрес

Елена Даскалова

Кралицата Елизабета фотографирана веднаш по скандалот (ФОТО)

Елена Даскалова