Забава МАГАЗИН

Шарлиз Терон го има селфито за Оскар за оваа година (ФОТО)

Шампионското оскаровско селфи за оваа година го објави Шарлиз Терон, која се фотографираше со дел од своите колеги за време на церемонијата на доделување на наградите.

Таа позираше заедно со Том Хенкс, Селма Хајек, Реџина Кинг, Реми Малек и многу други, а обожавателите почнаа да ги забележуваат и луѓето во позадина, кои ненамерно се нашле на оваа фотографија.

View this post on Instagram

Good company. #Oscars2020

A post shared by Charlize Theron (@charlizeafrica) on

Поврзани вести

Мали гестови кои многу откриваат за вашата врска

Влатко Зорба

Актерката ја озборувала Камила Кабељо пред камерите

Попладне ако чувствувате како да сте на крај со силите, направете го ова

user2

Овие три хигенски производи избегнувајте ги, штетни се за вашето здравје

Влатко Зорба

Од каде ни надоаѓаат мрачните мисли?

Елена Даскалова

Дали ајварот има каква било хранлива вредност?

user2