Забава МАГАЗИН

Шерон Стоун откри кој актер најдобро се бакнува: „Никој не може да се спореди со него“

Шерон Стоун како гостин во една емисија одговарала на прашањата на гледачите, а едно од било кој актер кој најдобро се бакнува. Изгледа дека не требала да размислува многу, бидејќи била прилично сигурна во нејзиниот одговор.

„Роберт де Ниро е дефинитивно најдобро се бакнува. Да, Боб е далеку пред сите“, изјавила Шерон.

Како што објасни таа, тоа е веројатно дел од причината за нејзиниот одговор и фактот дека имала многу почит кон него уште пред да соработуваат заедно, пренесува британски „Мирор“.

„Му се восхитував најмногу од сите актери. Цела моја кариера сакав да бидам како него. Можеби затоа бакнувањето со него беше одличен момент за мене. Бев лудо вљубена во него како актер, дури и да ме удреше со чекан по главата, јас ќе кажев дека тоа е во ред“, се пошегувала актерката.

Конкуренцијата на Де Ниро се најголемите „фаци“ на Холивуд, бидејќи секс иконата соработувала и со Силвестер Сталоне, Мајкл Даглас и Арнолд Шварценегер.

„Не можам да споредувам никој друг со Де Ниро. Во споредба со него, сè друго е слабо“, рекла Шерон Стоун, кој го снимаше незаборавниот филм „Казино“ со Де Ниро.

Поврзани вести

Скарлет Јохансон ќе се мажи по третпат

Елена Даскалова

Меган Маркл во заглавена во лавиринтите на бирократијата, нема британско државјанство

Брат ѝ на Меган Маркл стана бездомник

Елена Даскалова

Дневен хороскоп за 20 август: Никој не го разбира Овенот

Stefanija Kuzmanovska

Овие видови храна се неправедно осудени како лоши

Елена Даскалова

Северина не ја почитува одлуката на судот, се плашела дека синот ќе фати корона

Влатко Зорба