Забава МАГАЗИН

Швалерот по боксерици бегаше преку тераса, мажот тргна по него (ВИДЕО)

Невообичаена сцена се случила вчера среде бел ден во Москва, кога случаен минувач на улицата Болшаја Серпуховскаја видел како еден млад човек во боксерици бега од станот преку терасата.

Шокиран, тој започна да снима надреална сцена! Момчето ги врза чаршафите и почна да се спушта, додека неговата драга ја фрли облеката низ прозорецот. Следниот момент, ќелав батка излегува на терасата, обидувајќи се да го достигне момчето. Младиот човек се обидува на секој начин да го избегне, а огромниот човек се обидува да го повлече чаршафот и да го врати голото момче на тераса.

Тогаш кога се чинеше дека љубовникот се спасил од одмаздата на разјарениот сопруг, еден соседка се вклучи во конфликтот. Погледнете како сето тоа изгледаше.

Поврзани вести

Дали сте на раб на нервен слом?

user2

Завршетокот на „Пријатели“ прогласен за најдобро финале во последите 20 години

Кристина Денесовска

Ја имаат помалку од 50 луѓе во светот: Каква е таа „златна крв“?

Кои хороскопски знаци најдобро чуваат тајни, a кои едвај чекаат да ве предадат!

Влатко Зорба

Серена за доаѓањето на Меган Маркл во Л.А. : Нит ја знам, нит ја познавам…

Влатко Зорба

Сируп од млада коприва за прочистување на телото

Елена Даскалова