Забава МАГАЗИН

Спортска новинарка се соблече и ги покажа своите облини (ВИДЕО)

Флоријана Месина е често рекламно лице на костимите за капење поради нејзините прекрасни облини.

Спортската новинарка повторно се појави во ова светло, но ретко кој нејзин машки следбеник обрна внимание на тоа што точно има на нејзиното тело наспроти позадината на нејзините совршени облини.

Латино убавица привлече внимание и се здоби со скоро 36.000 лајкови откако облече плетен зелен костим за капење, што остава многу на фантазијата.

View this post on Instagram

My bikini @nb_bikini

A post shared by FLORIANA MESSINA (@floriana_messina) on

Претходно, Италијанката, која често ја посочуваат како најголема конкуренција на нејзината популарна колешка Дилета Леота, сподели видео во кое акцентот е повторно ставен на нејзините големи гради. Го гледале околу 63.000 нејзини обожаватели.

View this post on Instagram

✌🏽

A post shared by FLORIANA MESSINA (@floriana_messina) on

Поврзани вести

Украинска манекенка претепана на плажа во Турција: Објави фотографии, па ја обвинија дека лаже

Влатко Зорба

Се породи сопругата на Тарантино

Елена Даскалова

„Животот е страдање и болка“: Сопругата на Ѓоковиќ ја отвори душата…

Влатко Зорба

Помошникот на кралицата заразен со коронавирус

Кристина Денесовска

Природна маска за совршени кадрици

Елена Даскалова

Киви – овошјето кое треба да го јадеме секој ден во зима

Елена Даскалова