Стил

Лејди Гага прошета без градник (ФОТО)

Поп-sвездата Лејди Гага (34) и нејзиното момче Мајкл Полански се фотографирани на излегување од италијански ресторан, од каде излегоа со „брдо“ храна, а сите го забележаа нејзиниот стајлинг.

Повторно се коментираат и вишокот на килограми на пејачката, кои очигледно ги насобрала за време на карантинот.

Она што ги изненади многумина беше изборот на облеката на Гага, а пејачката веќе некое време го промовира овој „тренд“.

Комбинацијата, што ќе изгледа некомпатибилна за многумина, а тоа се полу-длабоки чизми со дебели потпетици, хеланки и бела маица, неуредна врзана во топ, Лејди Гага ја „изнесе“ од куќата, а на лицето носеше беж-маска, очигледно да одговара со бојата на премногу тесните хеланки, кои го прикажаа скоро за секој дел од нејзиното тело.

Поврзани вести

Трикови за тенка коса

Негувајте ја кожата на своето лице на холивудски начин

user2

Пролетна нега за вашата кожа по тмурната зима

Кристина Денесовска

Направете сами домашен пилинг од лаванда и морска сол

user2

Зошто коњското опавче ни создава главоболки?

Целосно модно промашување на Рита Ора (ФОТО)

Елена Даскалова