Стил

Трансформација на Ким: Стана црвенокоса (ФОТО)

Ким Кардашијан, најпознатата старлета во светот и реалити sвезда, привлече внимание со својата нова боја на коса.

Најпознатата членка на семејството Кардашијан стана црвенокоса, што изненади многумина, со оглед дека таа никогаш немала ваква боја на коса.

Ким ги извади градите, позираше во портокалова маица со длабоко деколте и им испрати бакнеж на фановите, а промената беше исполнета со поделени коментари.

Патем, нејзиниот сопруг, раперот Канје Вест, неодамна објави на Твитер дека ќе се кандидира на претседателските избори во САД, што предизвика насилни реакции од јавноста.

View this post on Instagram

✌🏼💋

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Поврзани вести

Што сè треба да знаете пред да ја скратите косата во боб-фризура?

user2

Необична торба за новата есен/зима сезона

user2

Која е разликата помеѓу антиперспирантите и дезодорансите?

user2

Армани: Дизајнерите ја силуваат модерната жена!

Влатко Зорба

Фустанот на Меган Маркл водечки тренд за високите девојки (ФОТО)

Елена Даскалова

По Фенди и еден наш моден бренд нуди заштитни маски

Елена Даскалова