Забава МАГАЗИН

Топлес фотографијата на Мадона го „урна“ Инстаграм

Поп ѕвездата Мадона продолжува да го изненадува светот со своите провокативни изданија.

Откако неодамна шокира многумина со објавување на фотографија на која и се гледаат голите гради и меѓуножјето Мадона сега повторно сподели слика на која е гола.

Овој пат таа се фотографирала во гаѓички, додека голите гради ги прекрила со рацете.

Пејачката која следниот месец ќе наполни 62 години повторно со својот потег предизвика бура од реакции, а додека едни ја поддржуваат други сметаат дека покажува премногу.

 

 

View this post on Instagram

Everyone has a Crutch……………. 🛠

A post shared by Madonna (@madonna) on

Поврзани вести

Атрактивната Лонгорија топи килограми во изолација (ВИДЕО)

Влатко Зорба

Познатата Кејт Бланшет се исекла со моторна пила! (ФОТО)

Stefanija Kuzmanovska

Кралот на Инстаграм уживаше на Корчула (ФОТО)

Највкусните новогодишни кекс-колачиња со ѓумбир (РЕЦЕПТ)

Елена Даскалова

Ким Кардашијан докажа дека не ги изгладнува своите деца (ВИДЕО)

Елена Даскалова

Како реагираат младите доколку им го одземете телефонот