Забава МАГАЗИН

Цеца и Вељко се јавија од изолација (ВИДЕО)

Вељко Ражнатовиќ го објави на Инстаграм првото видео од изолација, со неговата мајка Цеца.

Фолк ѕвездата е насмеана, и очигледно е дека и двајцата се чувствуваат добро, како што беше објавено порано, и дека немаат никакви симптоми на вирусот корона, иако се позитивни на него.

– Кој сака да намине на пијалок, на корона, нека дојде – вели Вељко во видеото.

– Ние веќе не мора да носиме маски! – рече Цеца смеејќи се.

 

Поврзани вести

Љубовен викенд: Водолиите да покажат разбирање, Рибите бегаат од сериозна врска

Влатко Зорба

Парис Хилтон: Тоа што се случува со Бритни не е фер

Александар Петровски

Направете грано вино по рецептот на Џејми Оливер

Кристина Денесовска

Елен малтретирала 11-годишно дете, го навредувала и понижувала

Stefanija Kuzmanovska

Кијану Ривс ги израдува обожавателките (ФОТО)

Елена Даскалова

Џулија Робертс: сите изрази на лицето не би ги постигнале оние кои постојано ставаат ботокс

user2