Забава МАГАЗИН

Украинска водителка остана без заб во директен пренос (ВИДЕО)

Водителката на украинската телевизија „1 + 1“, Марики Падалко, и падна забот во преносот во живо, а нејзината реакција ги шокираше сите.

Имено, таа го зграпчи забот во раката и продолжи да ги води вестите.

Снимката е објавена на телеграмскиот канал „Планерка“, а наскоро стана вирално и на други мрежи.

 

Поврзани вести

Кои се 10-те најгледани филмови на Нетфликс

Нови сведоштва во случајот на Харви Вајнштајн

Коензимот НАД плус – фактор во плодноста кај жената

Посна солена торта со тост-леб (РЕЦЕПТ)

user2

Посен солен ролат со спанаќ

user2

Десет намирници кои ги чистат белите дробови од тоскините