Забава МАГАЗИН

Ванеса Брајант со децата позира пред мурал со Коби и Џиџи (ФОТО)

Ванеса Брајант, заедно со децата, позираа пред еден од многуте мурали посветени на Коби и Џиџи кои осамнаа во Лос Анџелес по нивната трагична смрт.

Таа објави фотографија на својот профил на Инстаграм од најстарата ќерка пред муралот, покажувајќи дека Коби и Џиџи никогаш нема да бидат заборавени и дека ќе се труди да го зачува нивниот спомен, дури и кога ѝ е најтешко.

Поврзани вести

Храна која го подобрува расположението

Им дојде крајот на „Симпсонови“?

Џесика Алба и Емили Ратајковски ги покажаа своите танцови движења на ТикТок

Ново провокативно издание: Карлеуша во бикини на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ (фото)

Мадс Микелсен и официјално како Гринделвалд

Stefanija Kuzmanovska

Беше на врвот, но една вечер промени сè: Ме врзаа толку цврсто што рацете ме болеа со денови

Stefanija Kuzmanovska