Забава МАГАЗИН

Забава прекриена во злато: Софија Вергара домаќинка за Денот на благодарноста (ФОТО+ВИДЕО)

Популарната Колумбијка со своите пријатели и семејството добро се забавуваше на приватната златна забава по повод Денот на благодарноста.

Според фотографиите и видеата објавени на Инстаграм, очигледно е дека сите добро се забавувале, танцувале и секако, ја испочитувале желбата на домаќинката да се облечат во облека со златна боја.

Она што не изостана, како и секогаш, беа комплиментите на сметка на нејзиниот беспрекорен изглед, со оглед на тоа што актерката има 47 години, но изгледа прекрасно и младолико.

Поврзани вести

Принцот Вилијам доби нова титула

Норт Вест на прошетка во Њујорк со чанта од 12.000 евра

Кристина Денесовска

Триковите на Џеј Ло за убава кожа

Зошто никако не смеете да земате лекови на своја рака?

Ја прекршил наредбата за карантин и отишол на риболов, па го изел крокодил

Синди Крафорд ја негира врската меѓу Каја и Пит Дејвидсон