Забава

Анастасија во мал жолт костим за капење провоцира во Црна Гора! (ФОТО)

Ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, патувала со една пријателка на летен одмор во Црна Гора, од каде сподели заводливи фотографии од плажите со своите следбеници на Инстаграм.

Таа беше фотографирана во светло жолт костум за капење, нејзините облини и убавото тело беа во преден план, а пораката до неа заинтригира многумина.

„Слобода, душо … е кога не мора на никој да му кажеш дека ти е жал“, напиша Анастасија во коментар.

Поврзани вести

Вчера беше прогласена за најлошо облечена на Фестивалот во Венеција: Сега се облече уште полошо! (ФОТО)

Stefanija Kuzmanovska

Се откажува премиерата на новиот Џејмс Бонд филм поради коронавирусот

Меган и малиот Арчи на прошетка во Ванкувер

Анастасија Ражнатовиќ во доцните часови објави ФОТО од кревет

Stefanija Kuzmanovska

Канје Вест: Ќе дојде денот кога ќе бидам претседател на САД

user2

Кејт и Вилијам покажаа како работат за време на изолацијата