Забава

Бекам со семејството на годишен одмор во Грција

Поранешниот фудбалер на Манчестер јунајтед и Реал Мадрид, Дејвид Бекам во моментот е на одмор во Грција со семејството, поточно неговите синови и ќерка.

Папараците успеаја да се сликаат додека пливаат во морето, но и откако ја напуштија плажата.

Тој е во Грција со неговите синови Бруклин, Ромео, Круз и ќерката Харпер.

Поврзани вести

Васил Гарванлиев ќе ја претставува Македонија на Евровизија во Ротердам

Елена Даскалова

Три години од смртта на Џорџ Мајкл

Кристина Денесовска

Наоми Кембел се појави во јавност после 6 месеци (ФОТО)

Александар Петровски

„The Chicks“ го презентираа спотот за „Insanity”

Влатко Зорба

Екипата на „Медена земја“ од Лос Анџелес: Чест беше да бидеме номинирани во две категории

Елена Даскалова

Манекенката Бар Рафаели избегна затворска казна за затајување данок