Забава

Бен Афлек ужива на плажа со 15 години помладата девојка (ФОТО)

Актерот Бен Афлек и неговата 15-годишна девојка Ана де Армас се скоро неразделни.

Овој пат, заљубениот пар беше фотографиран од папараците на плажата Малибу, додека се дружеа со Мет Дејмон и неговата сопруга Лусијана, и неколку други пријатели.

Колку се тие заљубени говори и фактот дека тие цело време покажуваа емоции едни кон други, па во еден момент легнаа на песокот и страсно се бакнуваа.

Патем, како што објавија странските медиуми, Бен е толку заљубен во Ана, што заради неа ги остави сите свои пороци и склоност кон алкохол, со кои веќе две децении има проблеми.

Тој пред неколку месеци ги посети и клиниките за рехабилитација на алкохол.

Поврзани вести

По 19 години, Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно на екранот

Stefanija Kuzmanovska

Денеска е детската Евровизија: Мила Москов ја претставува Македонија

Елена Даскалова

Џеј Зи објасни зошто тој и Бијонсе седеле за време на химната

Ди Каприо и Де Ниро ја потврдија соработката со Мартин Скорсезе

Ана Ивановиќ повторно трудна? (ФОТО)

Александар Петровски

Трогателна љубовна приказна од Аушвиц