Забава

Бени, Дац и Александар со честитка за Бајрам (ВИДЕО)

„Честит БАЈРАМ на сите наши пријатели од муслиманската вероисповест кои го празнуваат. Со една вечна песна од Неџат Сакловиќ, испеана во изминатиот карантински период заедно со нашиот другар Бени“, пишуваат Дац и Александар насвојот Фејсбук профил.

Тие заедно ја испеаја Не клепечи нанулама од познатиот пејач од Босна, која ја испеа во 1982 година.

Поврзани вести

Ноле ја праша Јелена до кога смее да игра тенис, одговорот не го задоволи!

Влатко Зорба

Се појави слика на Цеца со маж со кој се држи за раце, ги фатија синоќа (ФОТО)

Повторно вљубена

user2

Некогаш убавица, сега непрепознатлива: Што се случува со познатата пејачка?

user2

Викторија Бекам на насловната страница на Харперс Базар

Џејсон Момоа и Лиза Бонет: љубовна приказна како од романите

user2