Забава

Бред Пит го следи секој чекор на поранешната сопруга, неа воопшто не ѝ пречи

Бред Пит го следи секој чекор на неговата поранешна сопруга Џенифер Анистон, според странските медиуми, а причина за ваквите тврдења е последната донација на актерот во истата хуманитарна организација во која и таа ги уплатила парите.

Имено, погодена од бруталното убиство на Џорџ Флојд, Џен донираше милион долари на одредена организација, а набргу потоа, нејзиниот поранешен сопруг го направи истото.

Инаку, актерот, наводно, ја донел таа одлука во разговор со неа.

Тој исто така инвестираше милион во организацијата.

Поврзани вести

Седум месеци откако ја прележа короната, Алиса Милано сè уште ги чувствува последиците

Влатко Зорба

Принцот Чарлс за прв пат во јавност откако беше откриено дека е заразен со вирусот

Рускиот пранкстер заврши во египетски затвор

Сопругата на Том Хенкс гостувала во емисија, водителот во самоизолација

Што треба да правите со фрижидерот кога ќе снема струја

Анистон имала лажен профил на Инстаграм

user2