Забава

Бред Пит призна: Најзабавно во кревет ми беше со …

„Анџелина или Џенифер?“, е прашањето што толку пати му било поставувано на 56-годишниот актер Бред Пит, кој никогаш не сакал да открива тајни од спалната соба.

Но, според извор близок на актерот кој открил „валкана тајна“ за американските медиуми, на Бред сепак му бил повозбудливо во кревет со 51-годишната Џенифер Анистон.

„Еднаш тој испи два-три пијалоци повеќе, па неговите пријатели го убедија да открие која од двете му е позабавна во спалната соба. И покрај тоа што не сакаше од прва да одговори, на крајот сепак призна дека тоа е Џен и со неа било поопуштено, односно дека имало повеќе страст. Иако напомена дека со Џоли било исто на почетокот, работите се промениле подоцна, а Анџелина наводно не сакала да спие со него повеќе од еднаш или двапати неделно. Бред дури откри и дека Џенифер е најсмешната личност со која некогаш спиел и дека отсекогаш бил привлечен од фактот дека таа е полна со самодоверба и подготвена за нови работи“, вели изворот близок до него.

Според него, Бред рекол дека скоро никогаш Анистон не одбивала и дека секогаш била расположена за „жешки игри“.

Поврзани вести

3 хороскопски парови што тешко се толерираат меѓусебно

user2

Уапсена иранската Анџелина Џоли

user2

Хамилтон рапувал во песна на Кристина Агилера (АУДИО)

Влатко Зорба

Јелена Карлеуша со нов стајлинг од 4000 евра: Афро-локни, длабоко деколте и тесен фустан (фото)

Случајно ѕвонел на 911 па завршил во затвор

Кристина Денесовска

Излезе „React“, новиот сингл на Pussycat Dolls (ВИДЕО)

Елена Даскалова