Забава

Брена во костим за капење во шестата деценија од животот (ФОТО)

Легендарната српска пејачка Лепа Брена веќе еден месец ужива во Монако со семејството, каде ги поминуваат своите лета секоја година, откако таму поседуваат луксузен имот.

Брена често објавува фотографии од одморот на Инстаграм, па овој пат покажа како изгледа во костум за капење, што досега не било случај.

Имено, пејачката позираше на јахта во црн костум за капење, голем шешир и очила за сонце.

Патем, нивните синови Виктор и Филип го поминуваат летото со Брена и Боба, како и со нивните избранички, пејачките Александра Пријовиќ и Сандра Миjаковиќ, која Брена неодамна ја претстави со објавување фотографија со неа.

Поврзани вести

Џастин Бибер медитира и се моли за време на карантинот

Влатко Зорба

ФБИ ќе го испрашува принцот Ендрју

Ешли Грејам ја објави првата фотографија од синчето

Шарапова го „прогонува“ Фиш, тој и возврати: Пссстт, оженет сум!

Влатко Зорба

Северина се сети на Оливер Драгојевиќ: Засекогаш си тука!

Влатко Зорба

Дали верувате во моќта и симболиката на ловецот на соништа?

user2