Забава

Брус Вилис и Деми Мур ја ишишаа „лустер“ својата ќерка и го објавија видеото на Инстаграм

Дваесет години по разводот, Брус Вилис и Деми Мур, поради итни случаи предизвикани од коронавирусот, повторно се најдоа под ист кров со семејството.

Тие неодамна објавија заедничка фотографија на која многумина се израдуваа, но сега следуваше шокантно видео.

Брус Вилис на својот Инстаграм сподели видео во кое ќерката Талула ја шиша до кожа, додека неговата поранешна сопруга му помага во тоа.

View this post on Instagram

Not a hair out of place 💇🏻‍♀️😜 @buuski

A post shared by Bruce Willis (@brucewillisbw) on

Сите тројца, како и остатокот од семејството, се задоволни од нејзината трансформација.

Талула има убава нова фризура, а таа е идентична со таа на Деми од филмот „Џи Ај Џејн“, што, ако се суди според коментарите, беше и планот.

View this post on Instagram

💡💡💡 — @rumerwillis

A post shared by tallulah (@buuski) on

Поврзани вести

Сиа : Трпам хронични болки и животот ми е многу тежок

user2

Најдобрите серии според холивудските критичари

Авион слета на автопат полн со автомобили во Канада (ВИДЕО)

Врз овие хороскопски знаци ретроградниот Меркур има позитивно влијание

Елена Даскалова

Кои хороскопски знаци го обожаваат Денот на вљубените, а кои не можат да го поднесат?

Елена Даскалова

Селена повеќе не бара „Дечко“ (ВИДЕО)

Влатко Зорба