Забава

Дали навистина Маркл е виновна за напуштањето на кралското семејство?

Целиот свет впери со прст кон неа! Сите мислеа дека Меган Маркл е виновна што принцот Хари го напушти кралското семејство! Сега е откриена целата вистина!

Кога принцот Хари и Меган Маркл објавија пред неколку месеци дека ќе се разделат од кралското семејство, сите вперија прст кон неа и целиот свет мислеше дека таа е главниот виновник за оваа одлука.

Сепак, странските медиуми сега откриваат дека вистината е сосема спротивна и дека Хари бил главниот во носењето на оваа одлука.

Сите детали за оваа драма ќе бидат откриени во биографијата на сопружниците „Finding Freedom“, што ќе биде објавена на 11 август.

Поврзани вести

Денеска е детската Евровизија: Мила Москов ја претставува Македонија

Елена Даскалова

Тамара во новата кампања на ЕУ настапи во Брисел, Лондон и Амстердам

Ѕвездата на „Big Little Lies“ призна: Бев многу, многу болна!

Влатко Зорба

Јелена Карлеуша ја обвини Аријана Гранде дека ископирала нејзин стајлинг (ФОТО+ВИДЕО)

Елена Даскалова

И Пласидо Доминго има коронавирус, во изолација и неговото семејство

Зошто принцот Џорџ и принцезата Шарлот не смеат да имаат пријатели во училиште

Кристина Денесовска