Забава

Дани Алвеш ја фотографираше сопругата само по чорапи (ФОТО)

Бразилскиот фудбалер Дани Алвеш е еден од најдобрите десни бекови на светот, но покрај фудбалот, тој е и талентиран во фотограф. Поточно, 36-годишниот дефанзивец на Сао Паоло често ја фотографира својата атрактивна сопруга, шпанскиот модел Хоана Санц.

Овој пат, таа позираше пред леќата само во чорапи, во предизвикувачка поза и беше фотографирана од Алвеш.

– Тој сака да ме фотографира. Кога ќе облечам убав фустан, кул фармерки и врвна, секси долна облека или само по чорапи … Не е важно за него“, напиша Хоана под „ремек-делото“ на нејзиниот сопруг.

Поврзани вести

Хороскопски знаци кои најмногу заработуваат

Кристина Денесовска

Норвешкиот актер Кристофер Хивју, позитивен на коронавирусот

„Планината“ крена 501 килограм и сруши светски рекорд

Во 2020 овие 6 хороскопски знаци ги очекува преголема среќа

Елена Даскалова

Интересни факти за „Заспаната убавица“ на Дизни

Елена Даскалова

Лепа Брена не сака синот да се ожени