Забава

Деми Мур ги откри имињата на жените со кои ја изневерил Ештон Качер и откри нови детали од нивниот брак

Актерот Ештон Качер помина девет години во брак со холивудската актерка Деми Мур, која е 15 години постара од него и која откри нови одвратни детали од нивниот брак.

Деми е таа која сè уште делува повредено и која одново и одново ѝ открива на јавноста детали од нивниот брак. Таа откри дека актерот наводно ја изневерил неколку пати, а откри и со кого. Станува збор за извесни Бритни Џонс и Сара Лил.

Исто така, Деми откри дека нејзиниот поранешен сопруг често ја убедувал да имаат секс во тројка, и таа би се согласила на тоа за да му покаже дека е „кул“.

Таа открила уште неколку детали од нивниот сексуален живот пред неколку дена, а најлошо ѝ било кога тој ја присилил да моча врз него.

„Тоа беше толку понижувачко и одвратно, сè уште имам трауми поради нашиот однос“, откри актерката.

Да потсетиме, Ештон е во среќен брак веќе 5 години со својот колешка Мила Кунис, со која има две деца. Тој е целосно посветен на своето семејство и не му е гајле што зборува Деми.

Поврзани вести

Ако нема борба, нема да има напредок…Мудри зборови што ќе ви дадат сила!

Берта Китинска

Таткото на Меган Маркл е разочаран од нејзината одлука

Совршени црти: Прогласена најубавата манекенка на светот

user2

Уникатно и креативно: Сара Мејс во време на коронавирус издаде нова песна (ВИДЕО)

Берта Китинска

Позната порно актерка се соблече гола пред свршеникот, неговата реакција е урнебесна (ВИДЕО)

Северина во природно издание ги воодушеви обожавателите: „Изгледаш слатко како девојче“ (фото)

Никола Поповски