Забава

Дензел Вашингтон се запуштил, фановите загрижени (ФОТО)

Некои мажи стареат како вино, но тоа, за жал, тешко може да се каже за славниот актер Дензел Вашингтон, велат неговите фанови деновиве на социјалните мрежи.

Дензел отсекогаш бил меѓу најдобрите момци во Холивуд кој маѓепсува со својата заразна насмевка, па кружи шега дека жените ширум светот веројатно ја познаваат неговата филмографија подобро од тој.

Можеби тоа е причината зошто многу негови обожаватели беа шокирани од најновите фотографии.

Тој неодамна беше снимен од папараците додека беше во посета на италијански ресторан во Малибу.

И тоа разочара многумина – Дензел сега повеќе личи на дебел чичко отколку на опасен заводник, пишуваат во коментарите.

И, постои уште една вознемирувачка мисла што ги мачи многумина – ако тој веќе не е Дензел од „Денот на обука“ или „Американски гангстер“, тогаш колку години имаме ние?

Поради некоја чудна причина, многумина мислат дека тој сè уште е во своите четириесетти години, а не во 65-тата година, колку што овој предаден сопруг и татко на четири деца наполни кон крајот на минатата година.

Навивачите на крајот заклучуваат дека им останува само надеж дека Дензел се подготвува за улога, па малку се запоставил.

Но, кој вели дека фановите знаат најдобро? Можеби најдоброто дело би било да го оставите човекот на раат.

Поврзани вести

Проблематичната актерка Хедер Локлир фотографирана на прошетка со семејството

Фронтменот на Рамштајн уште е во болница, но не поради коронавирус

Ибра и Леота излегле на тајна вечера: Медиумите тврдат дека имало нешто повеќе!

Stefanija Kuzmanovska

Северина за одложување на Инстаграм шоуто: Бев озрачена од 5G мрежа на пат од Белград кон Загреб

Влатко Зорба

Пласидо Доминго гостин на натпреварување во Израел

Кристина Денесовска

Брекстон тврди дека тајната на нејзиниот младешки изглед е вибраторот

Влатко Зорба