Забава

Девојката на Роналдо го полуде Инстаграм (ФОТО)

Од неодамна, Џорџина Родригез е исклучително активна на социјалната мрежа Инстаграм, каде што споделува сè повеќе и повеќе провокативни фотографии.

Овој пат, девојката на фудбалската суперѕвезда Кристијано Роналдо ги полуде своите 19,8 милиони следбеници со фотографија, во која на преден план се нејзините бујни гради.

Во последните неколку недели, бринетата се повеќе го покажувс задникот, но сега реши да открие и други атрибути на своето тело.

Фотографијата, која се појави пред неколку часа на мрежата, собра речиси 2 милиони лајкови и многу коментари за совршен секси изглед на една од најпознатите девојки на фудбалери.

View this post on Instagram

☮️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Поврзани вести

„Џокер“, „1917“ и Нетфликс фаворити за Окарите, сите навиваме за „Медена земја“

Елена Даскалова

Џокер му го украл танцот на Чендлер од „Пријатели“

Мистериозни хороскопски знаци кои тешко ќе ги прочитате

user2

Дали навистина Чолиќ испеал песна посветена на трагично починатата Милица?

user2

На Сталоне му е деформирано лицето од ботоксот

Кристијано во карантин, а Георгина на шопинг