Забава

Девојката, по која „лета“ секој спортист во светот (ФОТО)

Австралиската манекенка – Теми Хембро се пофали дека секој спортист во светот и пишал барем еднаш.

Иако е малку претерува, таа покажа како се забавува дома за време на карантинот.

Таа не заминува од дома, но не престанува да се грижи за своето привлечно тело.

Совршеното тело привлекува не само машки погледи, туку и на многу маркетинг агенции.

View this post on Instagram

🍒 day 127394958

A post shared by Tammy 🐚 (@tammyhembrow) on

View this post on Instagram

Give u my all so u know ur mine ♡

A post shared by Tammy 🐚 (@tammyhembrow) on

View this post on Instagram

👼🏼

A post shared by Tammy 🐚 (@tammyhembrow) on

Поврзани вести

Вајнштајн во затвор каде е сместен убиецот на позната музичка ѕвезда

Камерон Дијаз родила ќерка на 47 години

Нова жртва на принцот Ендрју

Даниел Крег поседува милиони, но нема да им ги остави на децата

Кристина Денесовска

Ријана купила респиратор за својот татко, имал коронавирус

Влатко Зорба

Принцот Хари се појави во Шкотска

Кристина Денесовска