Забава

Џенифер Анистон потврди: „Пријатели“ се враќаат (ФОТО)

„Пријатели“ и официјално се враќаат на малите екрани за специјално обединување.

Гласини се ширеа во последниов период околу тоа дека познатиот ситком – кој заврши во 2004 година по 10 сезони – ќе се врати, но сега тоа беше официјално потврдено од актерската екипа.

Џенифер Анистон сподели фотографија на која се појавува заедно во автомобил со Кортени Кокс, Лиза Кудроу, Мет Ле Бланк, Метју Пери и Дејвид Швимер, а до неа напиша: „Се случува …“

Веста доаѓа само неколку недели откако во извештајот до краен рок се тврди дека на секој од актерите им биле понудени 3,4 милиони американски долари за повторно обединување на една епизода од еден час.

Поврзани вести

Жените во овие три хороскопски знаци не можете да ги надмудрите

Елена Даскалова

Опра Винфри си ја отвори душата за најинтимните прашања

user2

Јапонски милијардер бара жена која ќе патува со него до Месечината

Психолошки профил на родените во знакот Скорпија

Елена Даскалова

Беше ѕвезда во познатата серија, а денеска е непрепознатлива

Елена Даскалова

Најљубоморните хороскопски знаци меѓу мажите

Кристина Денесовска