Забава

Џорџина го шиша Роналдо (ВИДЕО)

„Останете дома со стил“, порача Кристијано Роналдо.

Легендарниот португалски фудбалер објави порака на Фејсбук со клип на кој е прикажана неговата девојка, Џорџина Родригез, преземајќи ја улогата на фризир и ја средува косата на ѕвездата на италијански Јувентус.

Португалскиот ас, исто така, ги повика луѓето да останат дома за време на пандемијата и да ја намалат можноста за ширење на опасниот коронавирус.

Поврзани вести

Илон Маск ќе стане татко по шести пат

Елена Даскалова

Орландо Блум објави фотографија од бремената сопруга

Кирк беше икона на Холивуд, а кариерата му траеше 70 години

Од каде ни надоаѓаат мрачните мисли?

Елена Даскалова

Македонка го освои жирито во бугарско талент-шоу

Елена Даскалова

Џон Траволта сè уште одлично го игра танцот од „Ефтини приказни“

user2