Забава

Џорџина не престанува да провоцира со фотографии на социјалните мрежи (ФОТО)

Партнерката на Кристијано Роналдо – Џорџина Родригез, не престанува да провоцира со фотографии на социјалните мрежи.

Лето, сонце, топло време е совршена комбинација за убавицата да го покаже своето грациозно тело, кое многу мажи ширум светот сонуваат да го гледаат секој ден.
Последната фотографија што ја постави девојката на Роналдо беше на јахта и запали илјадници луѓе.

Заради целата нејзина убавина, сеприсутен е фактот дека Кристијано ја нарекува својата сакана „чудо на природата“.

Поврзани вести

Кралицата на прв официјален настан после „мегзит“ (ФОТО)

Елена Даскалова

Рита Ора пристигна во Албанија да им помогне на настраданите

Роналдо вежба со Џорџина: Мојата убава партнерка (ВИДЕО)

Влатко Зорба

Дани Алвеш ја фотографираше сопругата само по чорапи (ФОТО)

Влатко Зорба

Ешли Грејам храбро ги покажа стриите по бременоста (ФОТО)

Елена Даскалова

Таткото на Меган Маркл е разочаран од нејзината одлука