Забава

Еве која е голата жена која купуваше лубеница – нејзиното име кажува сè

Се испостави дека мистериозната девојка која прошета по автопатот, купи лубеница и со тоа се прослави на Интернетот, била позната подолго време на Панчево и дека таа излегла гола од автомобилот затоа што за неа соблекувањето не претставува срам туку професија, пишува „Блиц.рс“.

Нејзиниот псевдоним е Лили Милф и, судејќи по приказните на локалното население, честопати може да се види како ја зголемува својата популарност на Интернет со слични голи потфати, од кои и живее.

Лили, всушност, има кариера на страници за возрасни, каде што работи многу повпечатливи работи од купување лубеници. Се покажа дека видеото не е изолиран случај, туку дека таа често користе голотија во јавноста за да предизвика реакции. Овој пат, тоа дефинитивно ѝ успеа.

 

Поврзани вести

Енрике и Курникова го очекуваат третото дете

Со голи раце зграпчи ајкула за да ја спаси (ВИДЕО)

Адел успеа да ослабне

user2

Обвинителите ги изнесоа обвинувањата против Вајнштајн за сексуалните престапи

Алмодовар снима краток филм на англиски јазик

Влатко Зорба

Сестрата на Том Хенкс: Не е идеално, ама можеше да биде и полошо