Забава

Фродо стана татко за прв пат

Актерот, кој ја играше култната улога на Фродо во сагата „Господарот на прстените“ – Елајџа Вуд, стана татко за прв пат, пренесе Дејли Мејл. 39-годишната избраничка на актерот, Мете-Марит Конгсвед, му роди син.

Елајџа со неа е веќе три години. Досега парот не ја објавил својата намера да стапи во брак.

Конгсвед продуцира филмови. Додека работеле заедно на заеднички проект, актерот и продуцентот се зближуваат.

На 39 години, актерот никогаш не бил оженет.

Поврзани вести

Кајли Џенер и Тревис Скот повторно заедно?

Кели Озборн покажа како изгледа без 40 килограми вишок (ФОТО)

Влатко Зорба

Туристички атракции кои ги изгубивме изминативе години

Ванеса Хаџинс го исмејувала вирусот, па потоа се извини

Хотел нуди бесплатен престој за парови, но под еден услов

Пеце Суперхикс ја преработи „На Велигден сум се заљубил“ (ВИДЕО)

Влатко Зорба