Забава

Го преболе Бредли: Ирина Шајк „уловена“ со американски милионер (ФОТО)

Руската манекенка Ирина Шајк беше фотографирана минатиот петок во Њујорк со големиот заводник и милионер Вит Шнабел (34), за кој се верува дека е нејзин нов партнер.

Ирина Шајк била видена како шета со Шнабел, дилер на уметнички дела кој беше во врска со романската актерка Мадалин Гене, а пред тоа се забавувал со германската манекенка Хајди Клум, на која и го скрши срцето со американската актерка Амбер Херд.

Со овој познат заводник, манекенката се упати кон неговиот стан и беше фотографирана пред неговата зграда.

Се чини дека згодната Русинка конечно ја преболе нејзината голема љубов Бредли Купер со кој ја има ќерката Леа и конечно продолжи понатаму.

Поврзани вести

Тарантино откри кој му е омилен филм за 2019

Елена Даскалова

Шарлиз Терон го има селфито за Оскар за оваа година (ФОТО)

Елена Даскалова

Причини зошто пријателството со бенифиции е лошо

Едноставен начин како да ја прекинете караницата со партнерот

Оваа девојка ја испеа „Shallow“ и за неколку дена стана хит

Елена Даскалова

Британците загрижени за кралицата: Еве кога последен пат се видела со Чарлс