Забава

Го сакам чуството кога бебето е во раце, а светот спие: Орландо Блум го очекува второто дете со Кејти Пери

Орландо Блум наскоро ќе добие ќерка со Кејти Пери, а сега зборуваше за татковството.

Актерот од претходниот брак со манекенката Миранда Кер има син, Флин.

„Возбуден сум. Магично е кога ангел доаѓа на планетата, затоа што токму такво е чувството. За мене, тие мирни моменти дома, кога сте сами со семејството и бебето, се грижите и гледате каде можете да помогнете и што можете да направите за тој мал живот на овој свет “, рече актерот со насмевка на лицето за шоуто „Добро утро Америка“.

„Со нетрпение ги чекам оние многу долги ноќи каде веројатно ќе мора да станам и да го нахранам бебето со шише млеко, затоа што очигледно нема да дојам. Со нетрпение го чекам затоа што ги сакам тие тивки моменти кога имате чувство дека целиот свет спие, а бебето ви е во раце“, вели актерот,

Поврзани вести

Бред Пит шокиран: Негов пријател ја убил сопругата, а потоа ја повикал својата ќерка и исчезнал

Влатко Зорба

Тешка сообраќајна несреќа на легендарниот член на „Нови Фосили“

Рецепт за омилените божикни колачи на кралското семејство (ВИДЕО)

Елена Даскалова

СКОРПИЈА: Годишен хороскоп за 2020 година

Елена Даскалова

Џеред Падaлецки уапсен за караница пред клуб во Тексас

user2

Кортни Кардашијан му пружи уште една шанса на Јунес Бенџима

Кристина Денесовска