Забава

Гола Наташа Беквалац: Објавена фотографија која го крева притисокот

Поп-sвездата Наташа Беквалац буквално ги запали социјалните мрежи со нов пост на Инстаграм!

Убавата Наташа покажа како ужива на својот имот во Ченаи во жешките, летни денови, каде се соблече гола и скокна во базенот, каде е направена фотографија за која сите коментираат!

Како што се очекуваше, не можете да видите ништо што не треба – згодната пејачка ги покри своите гради со рацете и се разлади во базенот, а оваа провокативна фотографија за кратко време собра многу лајкови и коментари на Инстаграм.

View this post on Instagram

Leto je.🏝

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Поврзани вести

Твиги за Кардашијан: Тие се лош пример за девојките

Елена Даскалова

Оливија Њутн-Џон доби кралска титула од кралицата Елизабета

Елена Даскалова

Дали сте меѓу нив? Три хороскопски знаци кои го сакаат готвењето

user2

Мурал за Грета ќе осамне во Сан Франциско

Елена Даскалова

Работи кои актерите ги направиле за добар филм

Лепа Брена ја откри диетата со која ослабнала 17 килограми

Елена Даскалова