Забава

Хали Бери на мета на критики откако објави снимка на нејзиниот син во штикли (ВИДЕО)

Актерката Хали Бери (53) ги налути обожавателите со снимка на нејзиниот син како шета во чизми со потпетици. Хали на Инстаграм објави видео од својот шестгодишен наследник, а бидејќи момчето е во потпетици, тоа предизвика спротивставени реакции од нејзините следбеници.

Актерката редовно ја информира јавноста за нејзините активности во карантин, а таа сакаше да се пошегува и да покаже како изгледа нивниот „13-ти карантински ден“, што го напиша во описот на видеото.

Спотот е прегледан повеќе од 500.000 пати, при што коментарите се разликуваат само по содржина. Додека некои велат дека актерката успеала да ги насмее, на други не им се допаѓа тоа дека нејзиниот син е во потпетици.

„Добро е што ова не е мојот син“, „Мојот син не си игра со потпетици“, „Вака започнува,„ Зошто момчето носи потпетици? “

„Ова ме насмеа“, „Тој е премногу симпатичен, потпетиците ќе болат“, „Тој оди во потпетици подобро од мене“, напишаа тие во коментарите.

Еве ја и снимката што предизвика реакција на следбениците на популарната актерка:

View this post on Instagram

#Quarantine Day 12 🥴

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

Поврзани вести

Тејлор Свифт сруши рекорд на Витни Хјустон

Влатко Зорба

Норвешка му дозволи на Том Круз да го снима „Невозможна мисија“

Влатко Зорба

Крајер нема лоши чувства кон Чарли Шин

Влатко Зорба

Принцот Вилијам загрижен за здравјето на татко му, Хари тешко ја поднел веста

Се смирија Џеси Џеј и Чејнинг Татум? (ФОТО)

Елена Даскалова

Мадона покрај 36 години помлад дечко се опоравува од повредата на коленото (ФОТО)