Забава

Хоакин Феникс стана татко за прв пат

Актерот Хоакин Феникс стана татко за прв пат.

Појавата на новороденчето во животот на 45-годишниот Хоакин стана позната откако папараците ја снимија неговата избраничка на улица.

На Интернет се појавија снимки од 35-годишната Руни Мара како влегува во автомобилот. Сепак, таа веќе нема заоблен стомак. Овие снимки се направени на 24 септември 2020 година во Лос Анџелес. Претходно беше фотографирана во последните фази од бременоста во истиот град. Сега фановите на актерката и нејзиниот придружник им честитаат на ѕвездената двојка за новиот член на семејството.

Хоакин и Руни традиционално се воздржуваат од коментари, бидејќи тие се едни од паровите во Холивуд кои не споделуваат моменти од својот приватен живот. Тие започнаа да се забавуваат во 2016 година и се верија летото 2019 година. Засега ништо не е познато за официјален брак.

Поврзани вести

Кендал Џенер полуде од љубомора поради бившото момче? (ФОТО)

Елена Даскалова

Романтична песна од Крис Мартин за Дакота Џонсон

user2

Jохансон е против строги диети: Сакам да останам во форма природно

Влатко Зорба

Одложувањето на алармот може да ви го уништи цел ден

Елена Даскалова

Крис Пајн сака да биде „светец“

Влатко Зорба

Синот на Лепа Брена се повлекува од сцената