Забава

Јелена Ѓоковиќ постави контроверзна снимка за коронавирус (ВИДЕО)

Сопругата на најдобриот светски тенисер, Новак Ѓоковиќ – Јелена, на својот Инстаграм профил објави контроверзно видео за појавата и пандемијата на коронавирусот.

Видеото трае малку повеќе од десет минути, а Јелена ги замоли нејзините следбеници да пишуваат во коментарите што мислат за сето ова.

– Толку многу видеа кружат со денови, различни теории за причините за коронавирусот, методите на лекување, превенција … Еве едно што го добив пред некој ден. Секој што има време треба да го погледне. Се прашувам што мислите, напиша таа до клипот што го постави.

Поврзани вести

Северина понудила пари за да го врати старателството

Елена Даскалова

4 причини зошто ви е потребен барем еден Јарец во животот

Елена Даскалова

Карди Би му ја приреди најлудата роденденска забава на својот сопруг

Кристина Денесовска

Откријте кој е вашиот иделен тип на маж според хороскопот

Камерон Дијаз родила ќерка на 47 години

Доаѓа Ерата на високата република, приказна 200 години постара од „Војна на ѕвездите“

Елена Даскалова