Забава

Кајли Џенер ги почести фановите со топлес фотка за својот роденден (ФОТО)

Кајли Џенер го прослави својот 23-ти роденден во понеделникот и тоа на посебен начин.

Имено, Кајли во вторникот објави црно-бела фотографија во која позираше топлес и ги покри градите со рацете за да не ги крши правилата на Инстаграм за голотија.

Таа стави капа со превез на главата, а фотографијата ја направи нејзината добра пријателка и фотографка Саша Самсонoва, која ја сликаше и онаа што Џенер ја сподели за нејзиниот роденден.

Но, првата слика беше во боја и беше снимена одблизу. Заедно со неа, реалити ѕвездата едноставно напиша „23“ во римски броеви.

„Те сакам, ангелу“, прокоментира Самсонова под црно-белата фотографија.

Поврзани вести

3 хороскопски парови што тешко се толерираат меѓусебно

user2

Девојката, по која „лета“ секој спортист во светот (ФОТО)

Влатко Зорба

Шер има необична листа на барања за својата турнеја

user2

Странски медиуми: Амал го избрка Џорџ Клуни од куќата

Влатко Зорба

Најдобрите љубовни совети од серијата „Пријатели“

user2

Артикли кои не треба да ги купувате за време на Црниот петок