Забава

Карди Би го запали Интернетот: Нова тетоважа од вратот до бутот (ФОТО)

Американската раперка Карди Би со гордост ја покажа својата нова тетоважа на Инстаграм.

„Во ред луѓе! Еве ја! Ми требаа неколку месеци, но конечно е готова. Ова е мојата тетоважа, која оди од вратот до средината на бутот“, напиша раперката.

Тату-мајсторот, чие дело е тетоважата, напиша дека на тетоважата работеле во десет различни градови.

Поврзани вести

Квејден и неговата мајка исчезнаа од социјалните мрежи

Елена Даскалова

Се откажува снимањето на Матрикс

Доминго за обвинувањата: Тоа се културни разлики

Ко-основачот на Алибаба ќе донира милиони маски и сетови за тестирање на коронавирусот

Кристина Денесовска

Дали верувате во моќта и симболиката на ловецот на соништа?

user2

На Јована и Жељко Јоксимовиќ им стигнаа резултатите од тестот на Ковид-19