Забава

Карди Би со нов провокативен спот, во него и Кајли Џенер (ВИДЕО)

Раперките Карди Би и Меган д Сталион денес презентираа видео за дуетот „WAP“, кое го објавија на почетокот од оваа недела, во кое се појавува и Кајли Џенер.

Визуелно интригантното видео предизвика контроверзии на Интернет, а Карди Би изјави дека станува збор за „цензурирана“ верзија на оригиналот.

И во видеото, покрај двете раперки, има и големи изненадувања: пред сè, настапот на Кајли Џенер, а тука се и шпанската пејачка Розалија, Нормани, Руби Роуз, Сукихана и Мулато.

Погледнете го видеото подолу:

Поврзани вести

Роуз Мекгован: Холивудските агенти се трговци со луѓе

Влатко Зорба

Новата фризура на Роналдо собра 10 милиони лајкови, фановите му порачаа дека изгледа како девојче!

Балашевиќ добро закрепнува по операцијата за вградување стентови

Елена Даскалова

Неда Арнериќ со аплауз испратена на вечното почивалиште

Мајли Сајрус ја прекина врската со својот колега по само еден месец

Ноември ќе биде романтичен месец за овие три хороскопски знаци

Влатко Зорба