Забава

Кели Брук на 40 години ужива како никогаш досега

Кели Брук зборуваше отворено за тоа како конечно се чувствува добро во своето тело и призна дека нејзиното момче сака жени со облини, пренесува „Индекс“.

40-годишната жена која е во врска со моделот Џереми Париси зборуваше за својот сексуален живот во подкастот Feeling Fab at 40.

„Мојот дечко има 35 години и е Италијанец, затоа сака убава, голема, заоблена жена и тоа е добра работа. Мислам дека животот станува подобар како што стареете. Бидејќи сте сигурни во себе. Знаете што сакате и во што уживате“, рече моделот.

„Знаете што сакате, па не се плашите да им го кажете тоа. Кога сте млади, не кажувајте им. Кога сте постари, тогаш ќе им кажете и ќе го добиете она што го сакате“, рече таа.

Кели и Џереми ја започнаа својата врска уште во 2015 година и се поблиски од кога било. Парот редовно споделува заеднички фотографии на социјалните мрежи.

Поврзани вести

Откриен интересен детал на светски познатата фотографија на Анистон и Пит!

Обожавателите на Возњацки воодушевени од новата фотографија (ФОТО)

Елена Даскалова

Задникот на Емили собра над милион лајкови на Инстаграм (ФОТО)

Влатко Зорба

Опсесиите на секој хороскопски знак

Кристина Денесовска

Хари се соочи со уште една забрана од кралицата

Елена Даскалова

6 карактерни црти на жените Скорпии

user2